פונות אלינו הרבה גננות בעיקר עם התסכול הקבוע שיש להן עם הצורך הבלתי פוסק לנסות ולגוון את הפעילויות של הילדים בגן.

הן נמצאות הרבה בחנויות המספקות ציוד לגני ילדים ובכל פעם הן נאלצות לחזור על אותן פעילויות שאינן מותאמות אישית לילדי הגן.

מה הכוונה לפעילויות מותאמות אישית? כיום כל גננת רוכשת דגם אחד של פעילות יצירה או כמה דגמים זהים כדי שהילדים לא יריבו על דגם שהם אוהבים או במילים אחרות, האחידות מספקת שקט בגן.

אבל לא חבל? לא היה מדהים אם יכולתן לספק לכל ילד את הדגם שהוא אוהב? אם ילדה אוהבת חדי קרן, למה לא להדפיס לה אחד ולתת לה לצבוע ולקחת אותו הביתה לקשט את החדר? ואם ילד אחר אוהב כלבים, חישבו כמה הוא יהיה מאושר כשיראה את המדפסת מדפיסה לו כלבלב חמוד, חשבו על כמה מאושרים יהיו הילדים וכמה יהיו גם ההורים?

ומה אם הילדים ירצו להדפיס חנוכיה? מסכה לפורים? צלחת לפסח או עציץ לט"ו בשבט? או פריט כלשהו במתנה לאמא\אבא\סבתא? אין באמת גבול למגוון האפשרויות והפעילויות היחודיות שתוכלו לספק להם בחגים!

הכנסת מדפסת תלת מימד לגן תוכל לספק לגן שלך את היחודיות, הגן שלך יהיה שונה מכל הגנים האחרים, חשבי כמה זה משמעותי להורים אשר מקבלים החלטה לאיזה גן לרשום את ילדיהם.

אז מה אפשר להדפיס?

אז ריכזנו לכן גננות יקרות כמה רעיונות להדפסה, אבל לפני כן, קצת הוראות בטיחות:

  1. המדפסת מכילה חלקים נעים ויש לוודא שלילדים אין גישה אליה.
  2. הראש של המדפסת (חלק קטנטן) מתחמם לטמפרטורה של כ-200 מעלות ויש למנוע הגעה של ידיים (של ילדים ומבוגרים) לאזור זה.
  3. ההדפסה יכולה לייצר דגמים מופלאים אך יש להשגיח שלא נוצרים חלקים קטנים העלולים להתפרק ולהבלע חלילה ע"י הילדים.

אנו נמצא בטווח הבטוח אם נרים את המדפסת למקום גבוה ונוודא שלילדים אין גישה עצמאית אליה.

המלצה לדגמים מושלמים לגני ילדים

כל הדגמים הנ"ל ניתנים להורדה בחינם!

מה לגבי חומרי הגלם?

חומר הגלם שאיתו אנו משתמשים נקראים PLA. הוא מגיעים בגלילים של 1 ק"ג, עשוי מעמילן תירס ואינו רעיל במקרה של הכנסה לפה או פולט רעלים כלשהם לאויר בעת ההדפסה. בגני ילדים אנו ממליצים להשתמש בחומר גלם זה בלבד.

הדפסה תלת מימדית הינה גם כלכלית מאד, עלויות החשמל זניחות ובגליל של 1 ק"ג יהיה ניתן להדפיס כמות גדולה מאד של דגמים מכיוון שהדגמים קלים מאד ודורשים מעט מאד חומר ליחידה. 

מה קורה לאחר ההדפסה?

לגני ילדים אנו ממליצים להדפיס בצבע לבן בלבד, ובכך להשאיר לילדים את מלאכת הצביעה המהנה ואת האפשרות להשאיר על הדגם את החותם האישי שלהם. צביעה בצבעי אקריל מתאימה במיוחד לדגמים המודפסים במדפסת.

איך אוכל לרכוש מדפסת לגן שלי?

להביא מדפסת לגן זה פשוט, עם זאת לדעת לתפעל את המדפסת זה מעט מורכב יותר ולכן אנחנו מציעים הדרכה בסדנה מושלמת לך ולבני משפחתך. הפרטים לגבי הסדנאות שלנו (הכוללות מדפסת תלת מימד מעולה) נמצאים כאן. נשמח לארח אתכן ולספק לכן רשימת דגמים מושלמים לגני ילדים להדפסה בלחיצת כפתור.
שאלות? צרו עמנו קשר ונשמח לענות.